29. listopadu

Natočte video, jak pomáháte vy

#Acovy #DenDarcu

 

A CO VY? Oslavte s námi Den dárcovství 29. listopadu


Připojte se i vy k letošnímu Dni dárců a pošlete nám do naší online knihy dárcovství videopříběh, v němž řeknete, co pro rozvoj občanské společnosti, udržitelný rozvoj, dárcovství a rozvoj filantropie děláte právě vy.

Video může natočit nezisková organizace, ale i váš soused, kamarád nebo právě vy sami. Že nemáte, co říct? Ale ano, máte. Nemusíte totiž rozdávat miliony korun, stačí, když prozradíte, že jednou za měsíc chodíte číst seniorům do domova důchodců anebo své nemocné sousedce zajdete pravidelně nakoupit. Těch dobrých skutků, které „páchá" mnoho z nás, je tolik... A počítá se opravdu každý dobrý skutek, každý ze srdce darovaná koruna!

 

Již natočená videa můžete zhlédnout zde.

 

A teď v bodech, jak na to. (Nebojte, je to jednoduché)

 

1.

Termín posílání videí je vlastně neomezen, stejně jako naše online kniha dárcovství na webu dendarcu.cz, ale abychom i vaši kapitolu s podtitulem A co vy? otevřeli právě v Den dárců 29. 11., pošlete nám video nejpozději do 26. 11. Děkujeme! Zabere vám to maximálně deset minut času. Možná, ani to ne.

 

2.

Video by mělo mít časový rozsah zhruba 20 až 40 vteřin, natočeno by mělo být horizontálně, klidně na mobilní telefon. Nezapomeňte ale, aby jste vy nebo vaše osobnost na konci videa řekli onu propojovací větu „A co vy?", případně „A co ty?".

 

3.

Na závěr videa umístěte logo kampaně A co vy. Ale pokud je to pro vás technicky náročné, klidně pošlete video bez loga, my si poradíme! Jinak loga a další podrobnosti najdete snadno na http://dendarcu.cz/a-co-vy.html

 

4.

Video pošlete na e-mail: libertova@donorsforum.cz. Do mailu prosím uveďte vaše jméno, příjmení, odkud jste, a název vaší organizace (to není povinné, pokud točíte sami za sebe. 

A prosíme, kvůli GDPR, připojte k mailu tuto větičku: Souhlasím se zveřejněním videa a mého jména v kampani A co vy, která je součástí Dne dárců. Tento souhlas uděluji Fóru dárců, které je organizátorem této kampaně.

 

5.

V Den dárců 29. listopadu 2018 video zveřejněte na svých sociálních sítích a webech, aby se o tom, že Češi nejsou lhostejní pomáhat, dozvědělo co nejvíce lidí. Připojte hashtagy #DenDarcu #Acovy.

 

Těšíme se na vaše videa. Děkujeme!

 

Vaše Fórum dárců