http://dendarcu.cz/web_images/box/1480026321_2.jpg
29. listopadu

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavu se připojuje ke Dni dárců adventním koncertem, který pořádá v duchu klidných a pohodových Vánoc ve čtvrtek 1.12.2016 od 19.00 hod. v Aule ČVUT Betlémské kapli.

 

Klub nemocných cystickou fibrózou, z.s.

Klub nemocných cystickou fibrózou se připojuje ke Dni dárců akcí, která se koná 29.11.2016 - benefičním koncertem pro cystickou fibrózu.

 

ČSOB

ČSOB vítá nápad organizace Fórum dárců vyhlásit 29. listopad Dnem dárců a potvrdila účast svých zástupců na Dárcovském summitu, který se koná ve stejný den. Kromě toho se rozhodla ocenit mimořádným darem ve výši 20 000 korun dva nejúspěšnější projekty (nejvyšší finanční výtěžek a nejvíce hlasujících kolegů) přihlášené do 29. listopadu do programu Společně s ČSOB.

 

NAUTIS

Národní ústav pro autismus, z.ú. (NAUTIS) u příležitosti Dne dárců vydává Charitativní kalendář NAUTIS 2017, jehož autorem je známý fotoreportér Jan Šibík. Snímky byly nafoceny na letních pobytových akcích pro lidi s autismem pořádané Národním ústavem pro autismus.

http://www.praha.apla.cz/e-shop/diar-apla-2015/kalendar-2015.html

 

 

Nadace české bijáky

Dnešek je Dnem dárců. Všem, kteří nám pomáhají vracet do života české filmové klenoty, tímto děkujeme!
Ukažte všem ve vašem okolí, že vám není lhostelné pomáhat. Sdílejte pozitivní komentáře a fotografie na svých sociálních sítích, ukažte kde pomáháte.
Který z filmů, jimž Nadace české bijáky digitálním restaurováním pomohla zpět do kin, na festivaly a k nové generaci filmových fanoušků, máte nejraději?

 

Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava,
příspěvková organizace

Právě tento den by měl být do budoucnosti příležitostí pro ocenění a poděkování dárcům nejrůznějších neziskových organizací, z nichž mnohé se bez této podpory nemohou obejít, přestože jejich činnost je v mnoha případech pro naši společnost nepostradatelná. Také pro naši organizaci znamená přízeň dárců velkou pomoc.

 

Centrum Motýlek z.s.


Nadační fond Veolia

"Den dárců je pro náš firemní Nadační fond Veolia novou příležitostí poděkovat všem našim dárcům, přispěvatelům, partnerům a podporovatelům na jedné straně, a na druhé straně všem příjemcům nadačních příspěvků, kteří za účasti našeho fondu realizují své projekty. Bez jedněch i druhých bychom nemohli být úspěšní - realizovat naše vlastní programy a projekty, ani podporovat mnoho dalších veřejně prospěšných projektů jiných organizací." říká Eva Kučerová, místopředsedkyně Správní rady Nadačního fondu Veolia a ředitelka komunikace a marketingu skupiny Veolia pro střední a východní Evropu

 

Nadace Veronica

Oslavte s námi dnes 29. listopadu #DenDarcu. Jak?
1. Vyberte věc, kterou darujete našim dobročinným obchodům
2. Vyfoťte ji nejlépe i se sebou a dejte na Facebook
3. Nezapomeňte na hashtag #DenDarcu a označit Nadace Veronica
+ můžete připojit, proč nás podporujete nebo proč je dobré darovat

 

Nadace Partnerství

Děkujeme všem jednotlivcům i firmám, kteří pomáhají neziskovým organizacím dary finančními i nefinančními, prací ve svém volném čase, radou a jakoukoliv jinou pomocí. Vaše podpora je pro nás nenahraditelná. Děkujeme!


Armáda spásy

Nezapomeňte, dnes je Den dárců... http://armadaspasy.cz/29-listopad-den-darcu/

 

Rodinné centrum MUM

Dnes slavíme Den dárců. Jedním skromným a zároveň tak velkým slovem: DĚKUJEME!


DEBRA ČR

29. 11. slavíme Den dárců v České republice. Děkujeme Vám všem, kteří pomáháte! Bez Vás by to nešlo!!!


Nemocnice na Homolce

29. listopad - Den dárců
Den dárců je skvělou příležitostí říci prosté slůvko DĚKUJEME. Poděkovat dárcům chce také Nadační fond Homolka Nemocnice Na Homolce, který díky nim mohl letos přispět na pořízení několika zdravotnických přístrojů částkou téměř 2,4 mil. korun!

 

Svoboda zvířat

DNES SLAVÍME DEN DÁRCŮ
Darovat někomu, kdo potřebuje pomoc, je záslužná činnost. Není samozřejmá - je to vždy dobrá vůle všech těch, kteří chtějí změnit něco, co považují za špatné nebo nespravedlivé.
Proto patří díky všem našim dárcům za to, že myslí i na naše zvířecí kamarády.
Děkujeme Vám za to, velmi si toho vážíme. #dendarcu


Portimo, o.p.s.

Dnes slavíme Den dárců.
Jejich pomoc je rozmanitá a není pro nás samozřejmá, děkujeme!


Loutky v nemocnici

Díky vám, pomáháme dětem, aby se zase smály.
Díky! #DenDarcu

 

Charita ČR

Díky Vám, svým dárcům, pomáháme potřebným v celé České republice i v zahraničí. Bez Vás by tato pomoc nebyla možná. Děkujeme a připojujeme se tímto k zítřejšímu Dni dárců.

 

Portu Praha, z.ú.

Blíží se Den dárců! Bez dárců by hodně dobrých věcí vůbec nebylo.

 

Život dětem

Již zítra můžeme společně oslavit #DenDarcu. Ukažte všem ve vašem okolí, že jste to právě vy, kdo také dává rodinám vážně nemocných dětí potřebné a někdy přímo nezbytné zdravotní přístroje, pomůcky a vybavení a hlavně také potřebnou naději, sílu i víru v lepší budoucnost a pocit, že na svou nelehkou situaci nejsou sami. Sdílejte pozitivní komentáře a fotografie na svých sociálních sítích a ukažte kde pomáháte.

 

Nadační fond pro zdraví dětí

Dnes je #DenDarcu a není to náhoda. Na nadcházející adventní měsíc totiž tradičně připadá celých 31 procent objemu dárcovství. Děkujeme všem, kdo přispíváte za Nadační fond pro zdraví dětí. www.dendarcu.cz

 

Děti patří domů, z.s.

Díky, že nám podáváte pomocnou ruku. Společně neděláme málo. Pomáháte nám vytvářet lepší prostředí pro děti, které nemohou vyrůstat ve vlastních rodinách. Cílem je, aby děti nemusely vyrůstat v ústavech, protože klíčový pro jejich rozvoj je vytvoření citové vazby s jednou osobou.
Pokud se chcete přidat k dárcům, příležitost najdete zde: https://www.detipatridomu.cz/chci-pomoci/.

 

EDA cz, z.ú.

Na dnešek (29.11.) připadá #DenDárců. Ze srdce děkujeme všem našim dárcům za jejich dosavadní podporu. Přemýšlíte jak se také zapojit? Na našich webových stránkách http://eda.cz/cz/chci-pomoci/ naleznete veškeré možnosti, jakým způsobem nás lze podpořit. Děkujeme! Váš Eda.

 

Nadační fond IMPULS

488 121 korun. To je částka, kterou jste nám již letos věnovali. Právě z těchto peněz financujeme dlouhodobé projekty v oblasti vědy, výzkumu a terapie pacientů s roztroušenou sklerózou. Právě slavíme 29. listopadu - DEN DÁRCŮ. A proto dnes děkujeme všem, kteří se na tomto úžasném čísle podíleli. Věříme, že nám zachováte přízeň a že vás bude přibývat. Bez vás by totiž naše pomoc nebyla možná.

 

Plzeňský Prazdroj

Oslavte dnes s námi #DenDarcu. Letos jsme darovali 4,5 milionu na projekty zlepšující okolí našich pivovarů a odpracovali jsme téměř 1 400 dobrovolnických hodin v neziskových organizacích. Jak pomáháte vy?


NFOZP


Salesiánské středisko mládeže Brno- Žabovřesky

Dnes je #DenDarcu / #GivingTuesdayCZ :-) Děkujeme velice všem, kteří podporují naše Středisko, ať už svojí prací, jakýmikoliv dary nebo modlitbami, vaše podpora je nenahraditelná. Můžeme se tak společně těšit z mnoha vydařených akcí.


Nadační fond Českého rozhlasu- Světluška

VŠECHNO NEJLEPŠÍ MILÍ DÁRCI! Dnes máte svátek a my moc děkujeme, že můžeme během roku díky vám pomoci stovkám lidí se zrakovým handicapem a podpořit desítky projektů neziskových organizací, které jim pomáhají. Bez vás by to prostě nešlo. A je nám jen trochu líto, že pro každého z vás nemáme takový krásný pohár, jako si vysportovali žáci se zrakovým postižením z Opavy. Krásný #DenDarcu a ještě jednou díky! Vaše Světluška & její tým.


Praga - Haiti

Dnes děkujeme všem našim DMS dárcům.
Od ledna do října jste nám zaslali celkem 1 585 dárcovských SMS zpráv. To je v přepočtu přes 45 tisíc korun. Děkujeme. Jen díky vaší podpoře můžeme budovat a udržovat studny na Haiti - nejchudší zemi západní polokoule. #DenDarcu


Alzheimer nadační fond

Slavíme #DenDárců, díky vaší pomoci jsme podpořili již 50 mladých vědců, kteří bojují proti Alzheimerově chorobě, #děkujeme a zůstaňte s námi!

 

Slunce

Dnes slavíme Den dobrovolnictví a dárcovství www.dendarcu.cz. Giving Tuesday - je světový svátek dobrovolnictví a dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat. #DenDarcu Děkujeme!

 

Nadace pro transplantace kostní dřeně

Zítra proběhne první český Den dárců! Oslavte tento den s námi a vstupte třeba do Český národní registr dárců dřeně.

 

Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny

 

Diecézní charita Plzeň

Děkujeme všem když pomáhají s otevřeným srdcem!!!!!!

 

Sdílení o.p.s.

Dnes je Den dárců!
Připojte se k oslavě dárcovství v České republice.
Třeba tím, že zrovna dnes někomu něco darujete - finanční podporu potřebným, dobrovolnictvím nebo charitativní kampaní za sociální téma. Ve světě se dnešnímu dní říká Giving Tuesday a loni se do něj zapojilo 45 000 organizací ze 71 zemí. Přidejte se i Vy. Děkujeme.